Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Virtua Modern

To jest serial robiony w RPG Makerze. Opowiada on o perypetiach Mateusza, Sonica, Tailsa i Feliny. Odcinki są dla serii "Miasteczko Nowoczesne" tym samym, czym "Virtua Twierdza" dla "Green Levithan". To po prostu fillery. Zapychacze robione w różnym czasie.

 

Kto może wymyślić odcinki?

W zasadzie każdy, nawet ty. Wystarczy, że masz pomysł. zrób fabułę i grafiki potrzebne do odcinka, a od autora poproś o grafiki bohaterów. Odcinek wyślij na mediafire, cloudxeon lub megashares i prześlij na Twierdzę Nowoczesną. Warunkiem umieszczenia odcinka na stronie jest humor. Jest tylko jedna pewna rzecz - nie ma tam seksu, narkotyków, ani przesadzonej przemocy. Może być bijatyka, czarny humor, absurdalny humor, beczka śmiechu, ale żadnych antysemityzmów czy rasizmów.

 

 

 

Odcinek 01

Tytuł własny Zemsta Teknomana
Postacie Miles "Tails" Prower, Mateusz SSJ8, Sonic, Felina, Eggman, Reptile, Teknoman
Fabuła  Eggman chce dołączyć do Twierdzy Nowoczesnej. Jednakże zostaje oblany, bo grafikę wygenerował. Po zebraniu Mateusz zabiera Tailsa i Felinę na pole treningowe, gdzie mają nauczyć się techniki teleportacji. Jednakże Reptile (jedyna osoba, która wówczas potrafiła się teleportować) zwiał i Mateusz musiał sam egzaminować towarzyszy z teleportacji. Tails się przypiekł, a Felina potłukła. Później Sonic i Tails zostają wysłani z misją powstrzymania Teknomana i Robotnika.
Ciekawostki  +Reptile mimo swoich umiejętności, z których jest znany z "Virtua Twierdza", nawiązuje do Artdico z epizodu "Zemsta Wiśniewskiego" serii "Virtua Twierdza".
Pobieranie wszystkie filniki
   

 

Odcinek 02

Tytuł własny Prawo jazdy
 Postacie  Miles "Tails" Prower, Mateusz SSJ8, Sonic, Felina, Rycerz, Ksiądz, Złodziej, biały raichu, mini-Vegeta, króliczek, Bartek, Egzaminator.
 Fabuła  Tails został asystentem mistrza i z tej okazji osobiście zwołał pierwsze swoje zebranie. Po przeegzaminowaniu trzech kandydatów jednak zasiedział się przy laptopie, pracując nad zamiennikiem dla Windowsa. W rezultacie spóźnił się dwie godziny. Zebranie przerwał im Bartek, który podsunął Sonicowi pomysł, żeby wszyscy pracownicy Twierdzy Nowoczesnej zrobili prawa jazdy na samochód. Czym to sie skończy? Ściągnijcie i sami zobaczcie.

 

Odcinek 03

Tytuł własny Kłopoty w archiwum
Postacie Miles "Tails" Prower, trzej goście, Inuyasha, Shippo, Sonic, Amy, Felina, Kyuubi, Kate, Sarah, Footballutor, Rainman, Puschel, Quba, Cubbi.
 Fabuła Amy rozpoczyna swój pierwszy dzień pracy na Twierdzy Nowoczesnej. Od Feliny otrzymuje zadanie podlania kwiatków. Nawet nie zaczęła, a już spotkały ją kłopoty. Jeden z goszczących na Twierdzy Nowoczesnej radnych z Twierdzy RPG Makera "błysnął" i Tails wyznaczył Amy karę za stosowanie przemocy. Podczas zmywania podłóg Amy myśli o zemście na gościach z Twierdzy RPG Makera. Idąc za informacjami podanymi 0przez kyuubiego, idzie do archiwum, a tam, bawiąc się wajchą, wywołuje (niechcąco) Footballutora, a winę zrzuca na Teknomana. Tails podejmuje działania mające na celu unieszkodliwienie robota.
 Ciekawostki +Amy debiutowała w serii "Miasteczko Nowoczesne" w grze "Miasteczko Nowoczesne 4-2"
+Footballutor jest z "Nero City Densetsu", gdzie został zbudowany przez Kleszcza po tym, jak ten dowiedział się, że Canalia Matthew z ukrycia wspiera Inspektora Gadżeta (sam robot nie wpomina o tym).
+Oprócz Footballutora uciekają jeszcze Kate i Sarah z "Guardian Angel" (do tej pory wyszło tylko demo gry)
+Miasto, w którym Sonic i Shippo przeszukują domy, wygląda na Rajneeshpuram
+W dyskotece, gdzie Puschel w jednej scenie pyta o Footballutora, gra temat Disco Dave'a z "Icy Tower".
+W tym odcinku w ostatniej scenie w schronie gra CanCan, zamiast typowej muzyki dla Celi Zebrań, która również tam jest.
+Rainman, Inuyasha, Puschel i Shippo są z serii "Potężne Raichu".
 Pobieranie v.0 Megashares Google