Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pinokio

Wszyscy, którzy oglądali film "Ralph demolka", wiedzą pewnie, że w grze nawet czarny charakter robi coś dobrego dla swojego świata, w którym żyje. Aczkolwiek inni dopiero wtedy zdają sobie z tego sprawę, kiedy go zabraknie. Ta gra opowiada o tym, że koniec jest najważniejszą częścią historii.

Akcja gry toczy się w Fantazji. Ogromnym świecie podzielonym z przyczyn praktycznych na mniejsze światy, których bohaterowie są w nich nieśmiertelni. Jednym z mieszkańców tej wciąż rozrastającej się i zmieniającej się krainy jest Pinokio. Zwykły chłopiec (tak, właśnie chłopiec), który od samego początku istnienia baśni "Pinokio" jest tam bohaterem zakończeniowym sumiennie odgrywającym swoją rolę w baśni przez ponad 120 lat. Przez cały ten czas nikt go nie widział (wszyscy bardziej interesują się drewnianym pajacem). Z tego powodu zaczął chodzić do "Green Levithana" z serii "Miasteczko Nowoczesne" za zebrania grupy wsparcia dla bohaterów, których nikt nie widzi. Ostatecznie jednak czara goryczy zostaje przelana i nasz dzielny chłopiec wyrusza w świat gier zdobyć medal, który da mu uznanie w jego własnej baśni. Nie spodziewa sie jednak zamieszania, które wywoła właśnie tym krokiem, zarówno w kanciapowej "Czarodziejce z Księżyca" (kyuubi), jak i w swoim świecie (baśń "Pinokio", której bohater pozostaje drewnianym pajacem aż do końca życia, nie ma racji bytu i książce grozi lądowanie w piecu, jeśli bohater zakończeniowy nie wróci)

 

GŁÓWNE CECHY GRY
+7 miejsc do zwiedzania (baśń "Pinokio" będąca domem głównego bohatera, gra "Miasteczko Nowoczesne", Fantazja Główna, fanfiction "Potężne Raichu", gra "ModernTown Shippuuden: a Hero's Duty", kanciapowa "Czarodziejka z Księżyca" i gra "JiangHu Saga Online")
+Różne umiejętności
+żarty (niektóre od gry "Miasteczko Nowoczesne 5" będą powracały w serii)
+wspomnienia z "Wreck it Ralph".
+zmartwychwstania.

 

 

Aktualny stan prac:
Fabuła: Pinokio wrócił do swojej baśni.
Akty: 1
Misje: 2
Bossowie: 0/3

Rozkład prac:
Miasteczko Nowoczesne = { "akty próby szybkości" => 1, "akty bijatyki" => 0, "misje próby szybkości" => 0, "misje bijatyki" => 1 }

Pinokio = { "misje próby szybkości (tutorial)" => 1, "misje bijatyki (tutorial)" => "pierwsza w toku prac", "akty próby szybkości" => "planowane", "akty bjatyki" => "planowane", "misje próby szybkości (właściwe)" => "planowane", "misje bijatyki (właściwe)" => "planowane", "bossowie" => "planowany TYLKO 1"  }

 

Premiera: jak skończę