Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pokoje ekipy

Mistrz - osoba zarządzająca całą stroną. Zawsze ma rację, kiedy ją ma. I nie ma boga, który by temu zaprzeczył. Jego decyzje mogą być odwołane w przypadku, kiedy popełni błąd.

Wicemistrz - zarządza stroną pod nieobecność mistrza. W nagłych przypadkach może podjąć decyzję bez konsultacji z nim.

Radny - Publikatorzy i edytorzy wszystkich artykułów na stronie. Szerzej o nich później.

Zwiadowca - mogą dodawać i usuwać swoje artykuły ze strony, ale nie mogą robić tego z cudzymi.

 

Wszyscy Radni są w Wielkiej Radzie. Składają się na nią następujące stanowiska.

Rycerz/Paladyn - Ich specjalnością są dźwięki, aczkolwiek mogą się zająć czymś innym. Egzamin wymaga dostarczenie dźwięków, które pozwolą zdobyć 15 punktów. Pod uwagę brana jest jakość dźwięku.

Druid/Mag - ich specjalnością są grafiki, aczkolwiek, tak samo jak rycerze, mogą zająć się czym innym. Egzamin wymaga dostarczenia grafik, które pozwolą zdobyć 15 punktów. Pod uwagę brane są dokumenty potwierdzające, że to zdający wykonał samemu, a nie generator wygenerował. Używanie generatorów na egzaminie jest ZABRONIONE i osoby, które nie potwierdzą, że wykonały grafikę na własnych pięściach, obleją na miejscu za perfekcyjne piksele.

Szaman/Nekromanta - ten gość grzebie w skryptach i algorytmach, choć tak samo jak rycerze, druidzi, paladyni i magowie, może się zająć czym innym. Egzamin wymaga dostarczenia skryptów, które pozwolą zdobyć 15 punktów. Pod uwagę brane są fakty, że skrypty są oryginalne. Dawanie nieswoich skryptów i algorytmów na egzaminie jest ZABRONIONE i osoby, które dostarczą skrypty i algorytmy autorstwa kogoś innego, obleją na miejscu. Przy skrypcie nie bez znaczenia jest, czy skrypt nie gryzie się z innymi.

Recenzent/Sędzia - ten gość pisze recenzje do gier przychodzących na stronę, jednak tam samo, jak poprzedni, mogą zająć się czymś innym. Egzamin wymaga dostarczenia recenzji gier, które pozwolą zdobyć 15 punktów. Pod uwagę brana jest rzetelność i cenzura recenzji. "ty @#$%&@#$%&", "ty @#$%&@#$%", "ty @#$%&" i inne niecenzuralne słowa (szczególnie na egzaminie) są ZABRONIONE i "recenzje" zawierające takie słownictwo będą odchudzane o takie słowa, a ich autor, jeśli zdawał, nie dostanie się do Wielkiej Rady.